Hakkımızda

 

          Havuz sektöründe 10 yılı aşan tecrübesiyle, Türkiye’de yüzme havuzunu profesyonel anlamda prefabrik ve betonarme havuz çeşitlerini inşaattan mekanik tesisata kadar bütün aşamaları ile anahtar teslimi havuz yapan bir firmadır. Era havuz müşterilerinin bütün özel isteklerini, estetiği, tekniği ve kaliteyi mükemmel şekilde sentezleyerek yerine getirir. Era Havuz profesyonel ve tecrübeli, konularında uzman ekibiyle, havuzunuzun projelendirilmesinden başlayarak, kaba inşaatını, ince inşaatını, filtreleme ve dezenfeksiyon tesisatını uluslararası standartlara uygun olarak inşa eder.

Bunların yanı sıra Liner kaplamalı prefabrik hazır havuz sistemleri, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmaktadır. Era Havuz, Türkiye’nin her köşesine birkaç gün gibi kısa sürede havuz kurulumunu tamamlayarak yüzmenin keyfini; kaliteli malzemesi, şık dizaynı, teknolojik yapısı, ekonomisi ve hızlı servisiyle sizlere sunmaktadır.

Liner havuz sistemleri, hazır havuz, portatif havuz, prefabrik havuz, pvc havuz gibi bir çok isimle anılmaktadır. Prefabrik havuzların kullanım alanları oldukça yaygındır. Yazlıkların bahçesinde,villa,site,otel ve tesislerde,belediyeye ait park ve bahçelerde, özel okullarda, kolej, anaokulu, yuva ve kreşlerde, özel eğitim, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerinde sıklıkla bu havuzlar tercih edilmektedir.

Ruhsat gerektirmeyen tasarımı sayesinde bu havuz sistemi sit alanlarının vazgeçilmez projeleri arasında da yerini almaktadır.

Seramik-betonarme havuzların tüm dünyada uzun ve zor yapım aşamaları, çok yüksek işçilik maliyetleri, yeterli sayılmayan hijyenik koşulları, sıkıntılı bakım şartları yüzünden artık eski popülaritesini yitirmiştir.Era Havuz, hızla değişen ve gelişen dünyamızda, prefabrik liner kaplamalı yüzme havuzları ile havuz keyfini doyasıya yaşamanızı, bunu aynı zaman da zahmetsiz, ekonomik ve kalıcı hale getirebilmeyi amaçlamaktadır.

Bu sebeplerden dolayı Era havuz her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla iş yapmanın onur ve gururu ile çalışmakta olup, havuz sektöründe her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik ve aynı çaba ile çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca havuzunuzun teslimi sonrasında da teknik desteğimiz, havuzunuzu yapmaya başladığımız ilk anki istekle devam etmekte ve aradığınızda yanınızda olmaktayız. Bu sebeple Era havuz olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek ve ulaşılabilir olmak için web sitemizi oluşturduk.

Era havuz, konusunda tecrübeli satış ekibi, yaşanabilecek sorunlara karşı her zaman hazırlıklı teknik kadrosu, hizmetini koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle uygulayan uzman personeli ile faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü ve örnek bir şirketler topluluğu olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Era havuz, taahhüt hizmetlerinin yanı sıra 10 seneyi aşkın bir süredir en kaliteli markaların , havuz suyu kimyasallarının, havuz ekipmanlarının, aksesuarlarının satışını yapmakta.

Ayrıca havuz arıza servisi ve periyodik havuz bakım hizmeti vermekteyiz.